O nás

2003 Autorizovaný distributor a servis INGERSOLL-RAND
2006 Distributor podávacích systémů OHTAKE
2012 Autorizovaný distributor PLARAD
2015 Autorizovaný distributor Stahlwille


Společnost MAVE Plus byla založena v roce 1995 jako obchodní společnost zabývající se prodejem sortimentu vybavení autoservisů a pneuservisů.

Od roku 1998 se začalo vyvíjet oddělení industriálního nářadí značek Ingersoll Rand a Fiam. Vzhledem k úspěchům v prodeji jsme do roku 2003 vstoupili na trh jako přímý dovozce nářadí Ingersoll Rand pro Českou republiku. Tímto krokem jsme dále rozšířili sortiment o nové produkty IR, především elektricky řízené utahováky a montážní vřetena, manipulační systémy především pro automobilový průmysl.

Segment prodeje průmyslového nářadí se stal hlavní činnosti společnosti především s orientací na řízené utahování a systémy řízeného utahování ale také vrtání, broušení, nýtování, manipulační techniku atd.

Cílem naší společnosti není jen uspět v prodeji, ale nabídnout zákazníkům komplexnost služeb a zázemí. Jedná se o návrhy technického řešení u nových projektů, poradenský servis, předvedení a zapůjčení nářadí pro testování, měření kroutících momentů. Dále se zabýváme vývojem vlastních řídících sytémů pro řízené utahováky Ingersoll Rand.

S rozvojem společnosti vzniklo i značkové servisní středisko pro záruční a pozáruční servis, kontrola nářadí dle provozních hodin nebo v pravidelných servisních intervalech na základě individuálních servisních smluv se zákazníkem. Provádíme produktová školení přímo u zákazníka nebo v naší společnosti. Nedílnou součástí činnosti jsou montáže technologických celků, tj. kompresorových stanic formou na klíč nebo pouze dílčích technologií v oblasti tlakového vzduchu.

Testovací centrum řízeného utahování nám umožňuje poskytnout zákazníkům i další služby, jako návrhy utahovacích strategií, vyhodnocování průběhů utahovacích cyklů atd. v rozsazích momentů od 0,3Nm do 2000Nm.

Postupem času jsme si vytvořili na českém trhu pevnou pozici s produkty a službami, kterými oslovujeme naše zákazníky v různých oblastech průmyslu. Umíme přesně utáhnout každý šroub od 0,3 do 50.000Nm

Vendor Slider Fiam
Vendor slider IR
Vendor Slider Norbar
Vendor Slider Ohtake
Vendor Slider Plarad